Data publikacji: 2023-05-26

w imieniu Centrum Własności Intelektualnej Politechniki Poznańskiej pragnę przekazać zaproszenie dla Społeczności Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na webinar, który odbędzie się w środę 31 maja br.

Poruszane zagadnienia dotyczyć będą ochrony własności intelektualnej. Poniżej pozwalam sobie zamieścić szczegółowy harmonogram:

• godz. 11.30 – Odkryj i chroń własność intelektualną – część II – Agnieszka Netter, Kierownik Centrum Własności Intelektualnej Politechniki Poznańskiej
  • godz. 12.00 – pytania
  • godz. 12.10 – Badania patentowe – STAN TECHNIKI – Magdalena Filipek-Marzec, rzecznik patentowy
  • godz. 12.45 – pytania

Spotkanie odbędzie się w formule on-line na platformie ZOOM pod adresem: https://zoom.us/j/92307583508

Pozwalam sobie również dołączyć do tej wiadomości plakat wspomnianego webinaru z prośbą – jeśli uznacie Państwo zaproponowaną tematykę za interesującą – o przekazanie informacji o tym wydarzeniu Społeczności Państwa Uczelni.

W przypadku pytań – pozostaję do Państwa dyspozycji.

dr ILONA DŁUGA

Starsza Specjalistka