Data publikacji: 2021-01-29

w związku z planowanym ogłoszeniem konkursu na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób rzadkich, zapraszamy Państwa do udziału w webinarium organizowanym przez Agencję Badań Medycznych.
Webinarium będzie miało charakter informacyjny w zakresie założeń konkursu oraz przygotowania i składania wniosków.
Jego celem będzie upowszechnienie wiedzy niezbędnej do ubiegania się o dofinansowanie projektów w zakresie infrastruktury, zasobów ludzkich oraz systemów jakościowych.

Z uwagi na wykorzystywana licencję ZOOM liczba uczestników jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Na adres mailowy podany w formularzu otrzymają Państwo link do spotkania.

Udział w szkoleniu będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatami wyświetalnymi w trakcie rejestracji oraz po jej wykonaniu. Dopiero otrzymanie maila z potwierdzeniem zapisu na dane szkolenie jest jednoznaczne z tym, że rejestracja przebiegła prawidłowo i znaleźli się Państwo na liście jego uczestników.

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez formularz udosępniony na stronie Agencji: