Data publikacji: 2021-04-08

Szkolenie zostanie przeprowadzone 21 maja w godzinach 10-13, przy pomocy platformy ClickMeeting. Pierwsze dwie godziny szkolenia to prezentacja oferty NCN, natomiast około 45 minut przeznaczone będzie na pytania i odpowiedzi. Pytania będzie można zadawać na czacie, będą one wyświetlane, odczytywane i będzie udzielana odpowiedź.

Szczegóły dotyczące zapisów wraz z linkiem do wydarzenia podamy w terminie późniejszym.

Już teraz bardzo prosimy o ewentualne sugestie i informacje, jakimi zagadnieniami byliby Państwo najbardziej zainteresowani – wówczas NCN dostosuje prezentację i więcej czasu poświęci na dane zagadnienia.

Tradycyjna agenda szkolenia NCN wygląda następująco:

• Konkursy NCN / Konkursy międzynarodowe
  • Harmonogram konkursów
  • Przygotowanie wniosku
    Kto może starać się o grant?
    Dokumentacja konkursowa
    Konstrukcja wniosku
    Kosztorys
    Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi