Data publikacji: 2022-03-22

w związku z zaplanowanym szkoleniu „Szkolenie dla Beneficjentów – Monitorowanie niekomercyjnych badań klinicznych w obszarze psychiatrii, neurologii i chorób cywilizacyjnych” poniżej przesyłamy link do spotkania, które odbędzie się 23 marca 2022 r. w godzinach 10.00 – 13.00. Spotkanie odbędzie się w aplikacji Zoom. W wydarzeniu uczestniczyć można wykorzystując przeglądarkę internetową – pobieranie aplikacji nie jest konieczne.

Identyfikator spotkania: 969 9663 3564

Kod dostępu: 241599

Harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie:

Poniżej przesyłamy ogólne zasady udziału w szkoleniach online. W celu zachowania porządku i przebiegu spotkania zgodnie z agendą zwracamy się do Państwa z prośbą o ich stosowanie:

1. dołączając do spotkania należy wpisać swoje pełnie imię i nazwisko,
  2.  podczas spotkania Państwa mikrofony zostaną wyciszone – prosimy o niewłączanie mikrofonów podczas prezentacji prelegenta,
  3.  na zadawanie pytań i dyskusję został przewidziany dodatkowy czas,
  4.  podczas dyskusji prelegent będzie odpowiadać na Państwa pytania,
  5.  chęć zabrania głosu prosimy sygnalizować podczas podniesienie ręki w aplikacji a następnie poczekać na udzielenie głosu przez prelegenta,
  6.  po zadaniu pytania prosimy o ponowne wyłączenie mikrofonu,
  7.  na pytania wysłane przez Państwa na czacie spotkania, nie odpowiadamy na bieżąco – istnieje możliwość udzielenia odpowiedzi drogą mailową,
  8.  spotkanie będzie nagrywane na potrzeby wewnętrzne.

Ponadto, uprzejmie prosimy o nieprzekazywanie linków na szkolenia osobom trzecim – nie ma możliwości, aby ktokolwiek spoza listy uczestników brał udział w szkoleniach jako słuchacz. Jest to spowodowane ograniczeniami technicznymi spotkania.